Výsledky vyhledávání

O Nás

Představujeme Vám

Lucie Špreňarová

Lucie Špreňarová, zakladatelka a CEO společnosti LUCKY SOL, má za sebou více než dvacetiletou kariéru v oblasti zákaznického servisu. Její rozsáhlé znalosti jsou ještě více ceněny díky letitým profesním zkušenostem na realitním trhu.

Lucie se nejen vyznačuje odbornou znalostí ve svém oboru, ale je také osobou s hlubokým smyslem pro upřímnost a empatii.

Díky svému širokému spektru zkušeností, od investic do nemovitostí až po jejich prodej, ovládá do detailu fungování a dynamiku realitního trhu. Lucie je fascinována jedinečným životním stylem, který Costa del Sol nabízí, a je přesvědčena, že je to jedno z nejlepších míst k životu a investici do nemovitostí, proto zde už dlouhodobě žije a pomáhá klientům najít jejich vlastní druhý domov u moře a investovat do jejich života a zdraví.

chef signature
Kdo jsme

O Nás

Jsme Váš důvěryhodný partner na krásném pobřeží Costa del Sol v jižním Španělsku. Vycházíme ze základních hodnot, jako je integrita, transparentnost a spokojenost klientů, a našim klientům poskytujeme bezkonkurenční úroveň služeb a odborných znalostí.

Naším cílem je nejen uspět v oblasti realit, ale především budovat trvalé vztahy založené na vzájemné důvěře a respektu. S mnohými našimi klienty se stáváme přáteli a zůstáváme jejich hlavním kontaktem na pobřeží Costa del Sol dlouho po úspěšném zprostředkování koupě nemovitosti. Věříme, že náš osobní přístup a neustálá péče o zájmy klientů jsou nejen základem naší práce, ale také tím, co nás opravdu odlišuje a činí výjimečnými na trhu.

Ať už hledáte druhý domov u moře nebo usilujete o smysluplnou investici, náš expertní tým je Vám k dispozici na každém kroku cesty a zajistí, že Vaše zkušenost s koupí nebo prodejem nemovitosti proběhne hladce.

Společně najdeme Váš druhý domov

Kombinujeme rozsáhlé znalosti trhu s individuálními službami, abychom naplnili Vaše očekávání.

907f3866 6072 41c9 a256 bd4c28b0ff55

Kompletní Servis

Nabízíme kompletní servis od výběru nemovitosti až po finalizaci koupě, včetně pronájmů a poprodejní podpory, pro Vaše maximální pohodlí.

Znalost Trhu

Naše každodenní zkušenosti na Costa del Sol nám poskytují jedinečný vhled do realitního trhu a aspektů života zde, o kterých mnozí klienti ani nepřemýšlejí.

Český Jazyk

Komunikujte pohodlně ve Vašem rodném jazyce. Náš tým mluvící česky je zde, aby Vám pomohl v každém kroku procesu.

Prémiové Služby

Naše služby jsou pečlivě šité na míru, abychom splnili veškeré Vaše požadavky v procesu koupě, prodeje či správy nemovitostí.

Transparentnost

Základem naší práce je transparentnost a integrita. Budujeme dlouhodobé vztahy s klienty založené na důvěře. Mnoho z našich klientů se stává našimi dlouhodobými přáteli.

Poprodejní Servis

Nabízíme komplexní poprodejní servis, včetně správy nemovitosti, pronájmů, rekonstrukcí, a dalších služeb. Navíc získáváte přístup k naší široké síti profesionálních kontaktů.

Hladký & Jednoduchý

Proces s Námi

1. Počáteční Konzultace

Při první konzultaci se pečlivě věnujeme porozumění Vašim specifickým požadavkům a představám o ideální nemovitosti, abychom zajistili, že náš výběr nemovitostí bude co nejpřesnější.

2. Hledání & Prohlídky Nemovitostí

Následně připravíme nabídku nemovitostí odpovídající Vašim představám. Na rozdíl od praxe v České republice máme přístup ke všem nemovitostem na trhu. Poté, co si vyberete Vaše oblíbence, zorganizujeme prohlídky podle Vašeho harmonogramu.

3. Vyjednávání

Zastupujeme Vaše zájmy s cílem dosáhnout nejlepších možných podmínek a ceny pro Vás.

4. Právní Kontrola & Smlouvy

Doporučíme Vám spolehlivou právní kancelář, se kterou úzce spolupracujeme a která se postará o všechny právní aspekty Vašeho nákupu, aby zabezpečila jeho hladký průběh.

5. Předání Nemovitosti & Po Prodeji

Zajistíme, aby proces předání proběhl hladce, ať už se rozhodnete být přítomni osobně, nebo nám svěříte klíče k Vaší nové nemovitosti. Následně poskytujeme poprodejní servis, který pokrývá veškeré realitní aspekty, abyste mohli bez starostí využívat Váš druhý domov.

Klienti & Recenze

5/5
Jak Vznikla Naše Společnost

Více O Nás

"Domov je místo, kde se soustředíte na váš život, kde můžete být skutečně sami sebou. Ať už pro vás domov znamená cokoli, jsme po vašem boku na každém kroku a využíváme našich odborných znalostí, abychom vám ho pomohli najít."
~ Lucie Sprenarova

Hlavní Tým

Lucie Sprenarova

Founder & CEO

Radek Sprenar

Senior Property Advisor

Javier Suárez

Property Advisor

Thor

Office Guard

Časté Otázky

Nabízíme nemovitosti na celém pobřeží Costa del Sol ve Španělsku (v regionu Málaga, který zahrnuje města jako MarbellaEsteponaBenahavísSotograndeCasaresManilva, Mijas, Fuengirola, Benalmádena, Nerja). Je důležité zmínit, že na rozdíl od České republiky zde agentury mezi sebou sdílí všechny nemovitosti. Což znamená, že máme přístup ke všem nemovitostem na Costa del Sol a můžeme Vám pomoci s jejich nákupem.

Proces a zákony se zde velmi liší od těch v České republice, a právě proto potřebujete spolehlivého partnera, jako jsme my, který Vás provede celým procesem. Pro více informací můžete navštívit naši stránku o procesu koupě.

Naše služby pro kupující jsou zcela zdarma, protože jsme placeni prodávajícím nebo developerem. Dále poskytujeme zpoplatněné poprodejní služby, jako pomoc s rekonstrukcemi, správou nemovitostí, pronájmy atd. Pro prodávající je naše odměna založena na komisním modelu, který se může lišit od nemovitosti k nemovitosti. Tato komise pokrývá všechny náklady spojené s marketingem a samotným prodejem nemovitosti.

Na Costa del Sol ve Španělsku žijeme celoročně, což znamená, že jsme každodenně v kontaktu s dalšími realitními kancelářemi, developery a prodávajícími. To nás odlišuje od ostatních realitních agentur, které zprostředkovávají nákup nemovitosti z České republiky a lokality, místní právo, zvyky a nemovitosti neznají.

Nabízíme širokou škálu dalších služeb. Mezi ty patří právní a finanční podpora, dále poprodejní servis zahrnující správu nemovitostízajišťování a manažování pronájmů, asistenci při rekonstrukcích, a také doporučení na ověřené odborníky, včetně architektů, designérů a mnoho dalších. Naším cílem je poskytnout komplexní řešení, která pokryjí všechny potřeby našich klientů v oblasti realit.

Vzhledem k tomu, že na Costa del Sol žijeme a pracujeme celoročně, rozumíme místnímu trhu s nemovitostmi, právním normám, tradicím a dalším aspektům. Avšak naše znalosti sahají ještě dále – do každodenního života. Myslíme na všechno co byste k životu zde mohli potřebovat – od nejlepších míst pro nákupy, přes školy pro Vaše děti, až po kulturní a volnočasové aktivity a další aspekty, které Vás třeba ani na začátku nenapadnou. Jsme informováni o plánovaných projektech, rozvoji infrastruktury a důležitých aspektech jednotlivých čtvrtí, což zahrnuje i porozumění dostupnosti služeb nebo potenciálním budoucím změnám v oblasti. Tato hluboká znalost nám umožňuje poskytovat bezkonkurenční služby a vybírat pro naše klienty ty nejlepší nemovitosti, s ohledem na jejich skutečné potřeby a přání.

Cena nemovitostí z druhé ruky (resale) je vždy stanovena prodávajícím. Z tohoto důvodu je důležité mít dobrého realitního partnera, který Vám pomůže s vyjednáváním. Jelikož jsme na trhu aktivní každý den, známe chování různých prodávajících (například na základě jejich národnosti) a víme, u kterých typů nemovitostí existuje větší prostor pro vyjednávání. Víme také, jaké faktory nemovitosti můžeme při jednání zdůraznit, abychom pro Vás, naše klienty, vyjednali nejlepší cenu a podmínky.

Pokud jde o developerské projektycena je vždy stanovena developerem a není zde žádný prostor pro vyjednávání. Nějaké realitní kanceláře můžou naslibovat vyjednávání s developerem, ale opravdu tomu tak není. Developeři si přejí zachovat férový přístup ke všem, a proto musí všichni platit stejnou cenu. Slevy nejsou možné, ani v případě, že by si kupující přál koupit více nemovitostí v rámci jednoho projektu. 

Je důležité podotknout, že na různých webových portálech mohou být uvedeny rozdílné ceny. To může být způsobeno rozdílnými časy aktualizace. Nicméně, na konci je cena vždy stejná a realitní kancelář nemá pravomoc cenu změnit. 

V průběhu výstavby, ceny developerských projektů většinou stoupají. Existuje zde jedna vyjímečná situace, kde developer cenu může snížit, a to v případě, že je projekt již dostavený a stále jsou nějaké jednotky na prodej. 

Další důležitá informace je, že developer neposkytuje slevy kupujícím, kteří nevyužívají služeb realitní kanceláře; cena je vždy stejná, ať už s naší pomocí, nebo bez. Ale bez ní ztrácíte mnoho výhod.

Doba potřebná k zpracování nákupu nemovitosti může záviset na mnoha faktorech, ale po první konzultaci s Vámi začneme tím, že Vám zašleme portfolio vybraných nemovitostí. Dáváme velký důraz na pečlivý výběr nemovitostí, což se odráží v nadšení našich klientů, kteří jsou často připraveni přijet na prohlídky hned, jak jim portfolio zašleme. V takovém případě může být proces velmi rychlý, pokud se klient rozhodne k nákupu a nemovitost si rezervuje, celý obchod může být dokončen do měsíce ale standardnější je obchod uzavřít do 2 měsíců. Na rozdíl od České republiky, ve Španělsku se stáváte majitelem hned po podepsání listni o vlastnictví, a nemusíte čekat na zápis do katastru. Nejdůležitější je, aby klient přijel na prohlídky nemovitostí co nejdříve a aby se seznámil s lokalitou. Žádného klienta do ničeho netlačíme, ale trh na Costa del Sol je velmi dynamický a kvalitní nemovitosti se prodávají velmi rychle, takže to, co je dostupné v okamžiku, kdy Vám zašleme nabídku, nemusí být k dispozici, pokud se rozhodnete déle čekat, než si přijedete nemovitosti prohlédnout.

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

Nebo nám napište. E-mailem Vám odpovíme do 24h. Rádi Vám připravíme nezávaznou nabídku na míru nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Porovnejte nabídky