Výsledky vyhledávání

Naše Služby

Našim klientům poskytujeme komplexní služby.

Kdo Jsme

Váš Důvěryhodný Partner na Costa del Sol

Naše mise spočívá v překonávání očekávání našich klientů prostřednictvím poskytování komplexních realitních služeb na Costa del Sol. Od nákupu, přes prodej, až po pronájem nemovitostí zajistíme, že celý proces bude probíhat hladce. Naše hluboká znalost místního trhu a personalizovaný přístup zaručují, že náš tým bude s Vámi na každém kroku Vaší cesty. S Lucky Sol můžete být v klidu, vědomi si, že se o každý detail pečlivě postaráme. Nabízíme nejen služby spojené s nákupem, prodejem a pronájmem, ale i právní a finanční podporu, stejně jako služby po prodeji, které zajistí, že je pokrytý každý aspekt.

Odlišuje nás to, že na Costa del Sol žijeme a pracujeme celoročně. To nám umožňuje udržovat stálý kontakt s ostatními realitními kancelářemi, developery a prodávajícími. Naše nepřetržitá přítomnost zajišťuje, že Vám můžeme poskytnout nejaktuálnější a nejpřesnější informace a služby dostupné na trhu. Celý proces koupě nebo prodeje dále zjednodušujeme díky komunikaci v českém jazyce, což zaručuje, že všechny Vaše dotazy a obavy budou rychle a efektivně adresovány ve Vašem rodném jazyce. 

Pro detailní přehled našich služeb klikněte na rámečky níže.

Kompletní Servis

Náš kompletní servis zahrnuje vyhledávání nemovitostí na míru, osobní prohlídky s naším doprovodem, vyjednávání o ceně, doporučení právní kanceláře, podpora po celou dobu procesu koupě v českém jazyce až k úspěšnému podpisu kupní smlouvy a předání klíčů od Vašeho vysněného domova, a to vše zcela ZDARMA – komisi platí prodávající.

Právní Podpora

Naše spolupráce se zkušenými právníky Vám zajistí kompletní právní poradenství, zastupování Vás kupujících a hájení Vašich práv, prověření nemovitosti, že na ní neváznou žádné dluhy a má všechny potřebné dokumenty a povolení, příprava a kontrola smluv, zprocesování plateb, podpisy smluv na základě Vámi udělené plné moci, převádění smluv dodavatelů služeb – elektřina, voda, internet atd.

Znalost Trhu

Využijte našich rozsáhlých zkušeností a znalostí trhu nemovitostí na Costa del Sol. Provádíme Vás procesem rozhodování založeném na datech, vycházejících z aktuálních trendů, hodnot nemovitostí a specifických informací o dané oblasti.

Transparentnost & Integrita

Důvěra, integrita a poctivost jsou klíčové v našem podnikání. Udržujeme transparentní komunikaci a dodržujeme nejvyšší etické standardy, což zajišťuje spolehlivý a bezproblémový průběh od začátku až do konce.

Služby na Míru

Kromě nákupu a prodeje nemovitostí Vám nabízíme osobní přístup, který je zcela přizpůsoben Vašim jedinečným potřebám a přáním. Naše služby na míru zahrnují detailní konzultace, během kterých zjišťujeme Vaše specifické požadavky a životní styl – od výběru lokalit po typy nemovitostí.

Poprodejní Servis

Zůstáváme Vaším stálým a klíčovým kontaktem na Costa del Sol ve Španělsku, poskytujeme kompletní podporu po prodeji. Naše služby zahrnují doporučení architektů a designérů, správu a kontrolu nemovitosti, služby spojené s pronájmem, a také spojení s dalšími odbornými řemeslníky.

Budujeme Partnerství
s Našimi Klienty

Lucie Špreňarová

Founder & CEO

"Vytváříme trvalá partnerství založená na důvěře a vzájemném růstu a zajišťujeme, aby každá spolupráce vedla ke smysluplnému a dlouhodobému vztahu."

Lucie Sprenarova Relationships e1706479162368

Klienti & Recenze

5/5

Časté Otázky

Nabízíme nemovitosti na celém pobřeží Costa del Sol ve Španělsku (v regionu Málaga, který zahrnuje města jako MarbellaEsteponaBenahavísSotograndeCasaresManilva, Mijas, Fuengirola, Benalmádena, Nerja). Je důležité zmínit, že na rozdíl od České republiky zde agentury mezi sebou sdílí všechny nemovitosti. Což znamená, že máme přístup ke všem nemovitostem na Costa del Sol a můžeme Vám pomoci s jejich nákupem.

Proces a zákony se zde velmi liší od těch v České republice, a právě proto potřebujete spolehlivého partnera, jako jsme my, který Vás provede celým procesem. Pro více informací můžete navštívit naši stránku o procesu koupě.

Naše služby pro kupující jsou zcela zdarma, protože jsme placeni prodávajícím nebo developerem. Dále poskytujeme zpoplatněné poprodejní služby, jako pomoc s rekonstrukcemi, správou nemovitostí, pronájmy atd. Pro prodávající je naše odměna založena na komisním modelu, který se může lišit od nemovitosti k nemovitosti. Tato komise pokrývá všechny náklady spojené s marketingem a samotným prodejem nemovitosti.

Na Costa del Sol ve Španělsku žijeme celoročně, což znamená, že jsme každodenně v kontaktu s dalšími realitními kancelářemi, developery a prodávajícími. To nás odlišuje od ostatních realitních agentur, které zprostředkovávají nákup nemovitosti z České republiky a lokality, místní právo, zvyky a nemovitosti neznají.

Nabízíme širokou škálu dalších služeb. Mezi ty patří právní a finanční podpora, dále poprodejní servis zahrnující správu nemovitostízajišťování a manažování pronájmů, asistenci při rekonstrukcích, a také doporučení na ověřené odborníky, včetně architektů, designérů a mnoho dalších. Naším cílem je poskytnout komplexní řešení, která pokryjí všechny potřeby našich klientů v oblasti realit.

Vzhledem k tomu, že na Costa del Sol žijeme a pracujeme celoročně, rozumíme místnímu trhu s nemovitostmi, právním normám, tradicím a dalším aspektům. Avšak naše znalosti sahají ještě dále – do každodenního života. Myslíme na všechno co byste k životu zde mohli potřebovat – od nejlepších míst pro nákupy, přes školy pro Vaše děti, až po kulturní a volnočasové aktivity a další aspekty, které Vás třeba ani na začátku nenapadnou. Jsme informováni o plánovaných projektech, rozvoji infrastruktury a důležitých aspektech jednotlivých čtvrtí, což zahrnuje i porozumění dostupnosti služeb nebo potenciálním budoucím změnám v oblasti. Tato hluboká znalost nám umožňuje poskytovat bezkonkurenční služby a vybírat pro naše klienty ty nejlepší nemovitosti, s ohledem na jejich skutečné potřeby a přání.

Cena nemovitostí z druhé ruky (resale) je vždy stanovena prodávajícím. Z tohoto důvodu je důležité mít dobrého realitního partnera, který Vám pomůže s vyjednáváním. Jelikož jsme na trhu aktivní každý den, známe chování různých prodávajících (například na základě jejich národnosti) a víme, u kterých typů nemovitostí existuje větší prostor pro vyjednávání. Víme také, jaké faktory nemovitosti můžeme při jednání zdůraznit, abychom pro Vás, naše klienty, vyjednali nejlepší cenu a podmínky.

Pokud jde o developerské projektycena je vždy stanovena developerem a není zde žádný prostor pro vyjednávání. Nějaké realitní kanceláře můžou naslibovat vyjednávání s developerem, ale opravdu tomu tak není. Developeři si přejí zachovat férový přístup ke všem, a proto musí všichni platit stejnou cenu. Slevy nejsou možné, ani v případě, že by si kupující přál koupit více nemovitostí v rámci jednoho projektu. 

Je důležité podotknout, že na různých webových portálech mohou být uvedeny rozdílné ceny. To může být způsobeno rozdílnými časy aktualizace. Nicméně, na konci je cena vždy stejná a realitní kancelář nemá pravomoc cenu změnit. 

V průběhu výstavby, ceny developerských projektů většinou stoupají. Existuje zde jedna vyjímečná situace, kde developer cenu může snížit, a to v případě, že je projekt již dostavený a stále jsou nějaké jednotky na prodej. 

Další důležitá informace je, že developer neposkytuje slevy kupujícím, kteří nevyužívají služeb realitní kanceláře; cena je vždy stejná, ať už s naší pomocí, nebo bez. Ale bez ní ztrácíte mnoho výhod.

Doba potřebná k zpracování nákupu nemovitosti může záviset na mnoha faktorech, ale po první konzultaci s Vámi začneme tím, že Vám zašleme portfolio vybraných nemovitostí. Dáváme velký důraz na pečlivý výběr nemovitostí, což se odráží v nadšení našich klientů, kteří jsou často připraveni přijet na prohlídky hned, jak jim portfolio zašleme. V takovém případě může být proces velmi rychlý, pokud se klient rozhodne k nákupu a nemovitost si rezervuje, celý obchod může být dokončen do měsíce ale standardnější je obchod uzavřít do 2 měsíců. Na rozdíl od České republiky, ve Španělsku se stáváte majitelem hned po podepsání listni o vlastnictví, a nemusíte čekat na zápis do katastru. Nejdůležitější je, aby klient přijel na prohlídky nemovitostí co nejdříve a aby se seznámil s lokalitou. Žádného klienta do ničeho netlačíme, ale trh na Costa del Sol je velmi dynamický a kvalitní nemovitosti se prodávají velmi rychle, takže to, co je dostupné v okamžiku, kdy Vám zašleme nabídku, nemusí být k dispozici, pokud se rozhodnete déle čekat, než si přijedete nemovitosti prohlédnout.

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

Nebo nám napište. E-mailem Vám odpovíme do 24h. Rádi Vám připravíme nezávaznou nabídku na míru nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Porovnejte nabídky