Výsledky vyhledávání
Kdo Jsme

Váš Důvěryhodný Partner na Costa Del Sol

LUCKY SOL je Vaším důvěryhodným partnerem na Costa del Sol s dvacetiletou historií v oblasti služeb zákazníkům a rozsáhlou znalostí realitního trhu. Nabízíme komunikaci v češtině pro Vaši pohodlnost a zajišťujeme osobní prohlídky nemovitostí, které odpovídají vašim potřebám a přáním.

Naše spolupráce s ověřenými právními kancelářemi zaručuje bezpečný a hladký průběh transakce. Vaše zájmy jsou naší prioritou; zastupujeme je na každém kroku a snažíme se vyjednat co nejlepší podmínky.

Po nákupu Vám nabízíme dodatečné služby, jako například doporučení architektů, designérů a řemeslníků. Také nabízíme službu správy a kontroly nemovitosti a kompletního servisu pronájmu.

Pro detailní přehled našich služeb klikněte na rámečky níže.

Kompletní Servis

Náš kompletní servis zahrnuje vyhledávání nemovitostí na míru, osobní prohlídky s naším doprovodem, vyjednávání o ceně, doporučení právní kanceláře, podpora po celou dobu procesu koupě v českém jazyce až k úspěšnému podpisu kupní smlouvy a předání klíčů od Vašeho vysněného domova, a to vše zcela ZDARMA – komisi platí prodávající.

Právní Podpora

Naše spolupráce se zkušenými právníky Vám zajistí kompletní právní poradenství, zastupování Vás kupujících a hájení Vašich práv, prověření nemovitosti, že na ní neváznou žádné dluhy a má všechny potřebné dokumenty a povolení, příprava a kontrola smluv, zprocesování plateb, podpisy smluv na základě Vámi udělené plné moci, převádění smluv dodavatelů služeb – elektřina, voda, internet atd.

Znalost Trhu

Využijte našich rozsáhlých zkušeností a znalostí trhu nemovitostí na Costa del Sol. Provádíme Vás procesem rozhodování založeném na datech, vycházejících z aktuálních trendů, hodnot nemovitostí a specifických informací o dané oblasti.

Transparentnost & Integrita

Důvěra, integrita a poctivost jsou klíčové v našem podnikání. Udržujeme transparentní komunikaci a dodržujeme nejvyšší etické standardy, což zajišťuje spolehlivý a bezproblémový průběh od začátku až do konce.

Služby na Míru

Kromě nákupu a prodeje nemovitostí Vám nabízíme osobní přístup, který je zcela přizpůsoben vašim jedinečným potřebám a přáním. Naše služby na míru zahrnují detailní konzultace, během kterých zjišťujeme Vaše specifické požadavky a životní styl – od výběru lokalit po typy nemovitostí.

Poprodejní Servis

Zůstáváme Vaším stálým a klíčovým kontaktem na Costa del Sol ve Španělsku, poskytujeme kompletní podporu po prodeji. Naše služby zahrnují doporučení architektů a designérů, správu a kontrolu nemovitosti, služby spojené s pronájmem, a také spojení s dalšími odbornými řemeslníky.

Budujeme Partnerství
S Našimi Klienty

Lucie Špreňarová

Founder & CEO

"Vytváříme trvalá partnerství založená na důvěře a vzájemném růstu a zajišťujeme, aby každá spolupráce vedla ke smysluplnému a dlouhodobému vztahu."

Lucie Sprenarova Relationships e1706479162368

Klienti & Recenze

5/5

Časté Otázky

Ve Španělsku se většina dokumentace a smluv řeší prostřednictvím právníků; my vás s nimi spojíme, stejně jako s dalšími ověřenými experty. Samozřejmě dohlížíme na celý proces, abychom zajistili jeho hladký průběh.

Ano, nabízíme služby správy nemovitostí. O tom, co je součástí této služby, si můžete přečíst zde. Nabízíme také kompletní servis pronájmu vaší nemovitosti.

Pro kupující jsou naše služby v průběhu nákupního procesu zcela zdarma. Po dokončení nákupu nemovitosti vám v případě potřeby poskytneme transparentní ceník za další služby jako je například správa a kontrola nemovitosti, pronájem atd… Co se týče prodávajících, naše poplatky jsou stanoveny na základě provizního modelu a mohou se lišit v závislosti na konkrétní nemovitost. Tato provize pokrývá všechny náklady spojené s marketingem a prodejem nemovitosti.

Ano, spolupracujeme s dalšími realitními agenturami a online platformami. Naším cílem je zajistit co největší nabídku nemovitostí pro naše kupující klienty a zároveň maximalizovat viditelnost nemovitostí pro klienty, kteří chtějí svojí nemovitosti prodat. Také spolupracujeme s mnoha dalšími odborníky.

Využíváme vícekanálovou marketingovou strategii, která zahrnuje profesionální fotografie, videa včetně záběrů z dronu a lifestylový obsah v okolí nemovitosti. K propagaci využíváme také různé platformy sociálních médií a naše webové stránky. Podle potřeby jsou k dispozici také virtuální prohlídky

Pro kupující:

K určení férové nabídky za nemovitost používáme analýzu trhu. Díky tomu víme, za kolik se podobné nemovitosti prodávaly, můžeme vytvořit silnou výchozí nabídku pro zahájení jednání.

Pro kupující i prodávající je klíčová jasná a upřímná komunikace. Pokud jste například kupující a chcete před koupí provést určitá vylepšení, sdělíme to prodávajícímu. Pokud prodáváte a máte konkrétní podmínky, například preferovaný datum uzavření kupní smlouvy, sdělíme to kupujícímu. Díky tomu všichni ví, co mohou očekávat, a proces bude pro všechny zúčastněné strany co nejjednodušší.

Pro prodávající:

Při vyjednávání používáme techniku zvanou ‚ukotvení‘, kdy počáteční nabídková cena určuje směr vyjednávání. To pomáhá zajistit, aby nabídky, které obdržíte, odpovídaly vašim očekáváním. Kromě výchozí ceny může prodávající určit časový rámec pro prodej a termín uzavření smlouvy. Tento časový rámec může ovlivnit naléhavost vyjednávání.

Ano, můžeme vám pomoci se záležitostmi souvisejícími s hypotékou.

Podrobné informace o našich službách pro prodávající najdete zde. Poskytujeme komplexní služby včetně marketingových materiálů a taktik pro co nejvyšší viditelnost vaší nemovitosti.

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

Nebo nám napište. E-mailem Vám odpovíme do 24h. Rádi Vám připravíme nezávaznou nabídku na míru nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Porovnejte nabídky